Tvorba

V našej agentúre pre vás už od roku 1990 tvoríme – navrhujeme, tlačíme, potláčame a vyrábame čokoľvek, čo sa dá označiť pojmom reklamný predmet, alebo predmet pre zabezpečenie reklamy, či informovania verejnosti o tom, čo a ako robíte.
Naše grafické štúdio je priamo napojené na výrobu, takže vieme sprostredkovať nie len odborný grafický pohľad, ale aj pomôcť a poradiť na základe mnohoročných skúseností z montáží a realizácií.
Viac na podstránke Grafika.

Spolupracujeme s firmami na vývoji nových produktov každodennej potreby, navrhujeme dizajnové riešenia pre výrobu, ktorých zámerom je hlavne zefektívnenie a zprehľadnenie procesu. Rovnako navrhujeme a vyrábame výrobky, ktoré je možné využiť aj vo výrobe (nábytok, elektronika, stroje, prístroje, svietidlá, označenia).
Viac na podstránke Industriálny dizajn.

Od založenia spoločnosti až po dnes sa venujeme výtvarným návrhom a výrobe heraldických symbolov miest a obcí,medailí a insígnií. V tomto obore máme bohaté, rokmi získavané skúsenosti.
Okrem erbov a medailí sa tiež venujeme návrhom a realizácii scénických riešení interiérov pre rôzne, aj spoločenské udalosti.
Viac na podstránke Erby, medaile, insígnie.